Tur Programı

Egzotik Cennet PHUKET

QATAR AIRWAYS ve TÜRK HAVAYOLLARI ile

ADANA ÇIKIŞLI ÖZEL PROGRAM

                                                             Kasım, Aralık  2020 / Ocak, Şubat, Mart 2021

Saat 11:00’de ADANA HAVALİMANI DIŞ HATLAR gidiş terminalinde buluşma. Bilet, pasaport ve gümrük geçiş işlemleri sonrasında saat 12:25’te QATAR AIRWAYS HK45 seferi ile QATAR’ın başketi Doha’ya uçuş ve saat 16:10’da varış.  Dünyanın en iyi havalimanı seçilen HAMAD ULUSLARARASI havalimanında transit geçiş, kısa bir dinlenme ve   saat  20:15’te PHUKET’e uçuş.

02.GÜN Cuma  PHUKET

Yaklaşık 5 saat sürecek uçuş sonrasında yerel saat ile 07:00 civarında PHUKET’e iniş.  Burada bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Phuket merkezi olan Patong’a doğru hareket ediyoruz.  Kahve molası ve panoramik şehir turunun ardından öğle saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. (Odalara giriş 14:00 itibari iledir. )  Ardından yol yorgunluğunu atmak için dinlenme arası veriyoruz.

Akşam saat 19:30’da Patong’u  akşam hali ile keşfetmek için otelimizden ayrılacağız.  Kısa bir yürüyüş ve tanıtım sonrasında  yemek için serbest zaman. Dilersiniz rehberinizin organize edeceği  deniz mahsulleri restaurant yemek programına  katılabilirsiniz ( ekstra- menü fiyatları geçerlidir )

03.GÜN –  Cumartesi  PHUKET TANITIM TURU- OLD PHUKET – BIG BUDHA

Kahvaltının ardından Phuket’i daha yakından tanımak için saat 10:30’da hareket ediyoruz. İlk olarak Phuket’in olduğu kadar Tayland içinde simge bir yapı olan BİG BUDHA’yı ziyaret edeceğiz. Bölgenin en büyük Budist Tapınağı olan bu ziyaretten sonra OLD PHUKET’e geçiyoruz. Tarihi olarak birçok yapıya evsahipliği yapan bu bölgede Phuket’in gerçek tarafını görebileceksiniz.

Tur sonunda serbest zaman.  Dilerseniz THAI MASAJI yaptırarak dinlenebilirsiniz.( ekstra )

Uzakdoğunun nimetlerinden saydığımız masaj uzmanları tarafından bütün yorgunluğunuzu bırakacağınız masaj seansları sizi bekliyor.

Akşam dileyen misafirlerimiz Tayland’ın en ünlü gösterilerinden biri olan FANTASY SHOW’a katılmak üzere rehberinize rezervasyon yaptırabilirsiniz. Açık büfe akşam yemeği de içeren bu program ekstradır.  (esktra 75 USD )

 

04.GÜN –Pazar

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.

Dilerseniz rehberinizin organize edeceği PHI PHI ADASI turuna ekstra olarak katılabilirsiniz.

Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel yapma  imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz. (  ekstra 75 USD )

05.GÜN –Pazartesi

Kahvaltı sonrası  dilerseniz Patong Plajın’da keyif yapabilir, dilerseniz keyifli kafelerde dinlenebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak rehberinizin düzenleyeceği JAMES BOND ADASI turuna ekstra olarak katılabilirsiniz.

Sürat teknelerimizle ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adası’nın ve Phang Na Koyu’nun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adası’nı ziyaret ediyoruz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi almak üzere Panyi Köyü’ne geçiyoruz. Burası büyük 400 civarında evin bulunduğu bir Müslüman Köyü. Yemek sonrası koyu ziyaret edip alışveriş yapabilmek için serbest zaman verilecek. Öğleden sonra şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Khai Nok Adası veya Naka Adası’na gidiyoruz. (75 USD )

 

06.GÜN –Salı

Tam gün serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği FİL SAFARİ ve programına katılabilirler.  Öğleden sonra ise Tayland’ın nimetlerinden  olan TAI MASAJI yaptırarak dinlenebilirsiniz.

Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. (40 USD )

Akşam saatlerinde ise Phuketin etkileyici show programlarından biri olan SİMON & SİMON CABARET programına katılabilirsiniz.

Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri( 50 USD )

07.GÜN –Çarşamba

Gezimizin bu son günü öğle saat 12:00’da odalarımızı boşalttıktan sonra alışveriş ve son gezintiler için serbest zaman vereceğiz.   Saat 15:30’da otelimizen  Phuket havalimanına transferimiz yaklaşık 1 saat sürecektir.  Bilet ve pasaport  ve bagaj işlemleri sonrasında saat 19:40’ta  QATARA AIRWAYS QR 841 uçuşu ile DOHA’YA uçuş.  Saat 24:00 civarında varış ve devamında saat 07:30 da QR438 ile  DOHA – ADANA direkt uçuşu ile saat 11:25’te ADANA’ya varış ve gezimizin sonu.

 PAKET PROGRAMA  DAHİL HİZMETLER:

 • QATAR AIRWAYS ile ADANA’dan PHUKET gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı – otel-havalimanı transferleri
 • Seçininize göre 3 veya 4*otelde 5 gece konaklama
 • Otellerde alınan 5 adet sabah kahvaltısı
 • Havalimanı – otel- havalimanı transferleri
 • Phuket tanıtım turu (  Patong,  Karon Beach, Kata Beach, Old Phuket  ve Big Budha  gezileri )
 • Profesyonel yerel rehberlik hizmetleri

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları ,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Yurtdışı çıkış harcı ,
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Etsassistance (Kişi başı 1000 $'a kadar olan paket turlarda 25$/kişi başı / Kişi başı 3000$'a kadar olan paket turlarda 45$ /kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

 

OTEL BİLGİLERİ

4* OTELLER

Andakira Hotel Patong Phuket 4*   VB     http://andakirapatong.andakiragroup.com/

Best Western Phuket 4* VB.                     https://www.bestwesternpatongbeach.com/

Sleep with me Hotel 4* VB                        http://sleepwithmehotels.com/

3* OTELLER

İbis Hotel Patong  Vb.

Mirage Express  Patong Vb

 

Not :  Tarih ve doluluk durumlarına göre otel isimleri değişebilir. Sunulan kategoride farklı otel seçenekleri kullanılabilir.

NOTLAR :

 1. PHUKET gezisi için VİZE GEREKLİ DEĞİLDİR. . Misafirlerin  seyahat tarihinden itibaren min.1 yıl geçerli pasaportları olması gereklidir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

GENEL ŞARTLAR

 1. Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Daha düşük sayılarda turun hareketinden 15 gün önceye kadar olmak kaydı ile acente turu iptal edebilir. Bu durumda

misafirin ödediği tüm bedel misafire iade edilir.

 1. Kesin rezervasyon min.%35 ön ödeme ile gerçekleşeb. Geri kalan bakiye tur hareketinden 60 gün önce kapatılmalıdır. Ödeme gecikmesinden kaynaklı rezervasyon iptal sorumluluğu müşteriye aittir.
 2. Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 3. 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
 4. Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

İPTAL ŞARTLARI

 1.  Geziye 90 gün kala yapılan iptallerde toplam bedelin  %35,  90-30 gün kala yapılan iptallerde toplam bedelin %70  ve  30 günden daha az süre yapılan iptallerde  tamamı fatura edilir ve müşteriden tahsil edilir.
 2. İsim değişikliği talebi durumunda geziden 30 gün öncesine kadar işlem yapılabilir.

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

CENNET ADASI PHUKET

Tur Tarihi

Aralık 2020, Ocak 2021

Tur Süresi

7 gün

Hava Yolu

QATAR ve TÜRK HAVAYOLLARI

Başlangıç Fiyatı

7900 TL

Tur Tarihleri

Tur Başlangıç Tarihleri

05 Aralık 2020

12 Aralık 2020

19 Aralık 2020

02 Ocak 2021

09 Ocak 2021

16 Ocak 2021

23 Ocak 2021

06 Şubat 2021

13 Şubat 2021

20 Şubat 2021