Tur Programı

1.Gün

İstanbul, New York

Gezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşu ile New York’a hareket ediyoruz. New York Havalimanı'na varışımızın ve çıkış işlemlerinin ardından tur lideri sizleri havalimanında karşılıyor ve özel otobüsler ile otelimize hareket ediyoruz.

2.Gün

New York

Kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenen Washington DC Gezisi’ne katılarak geçirebilirler .Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

3.Gün
New York
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Özgürlük Anıtı, Empire State Building Gezisi’ne katılabilirler. Turun ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
4.Gün

New york ,Orlando

Sabah erken otelden çıkışın ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel hava yolları tarifeli uçuşu ile Orlando’ya hareket ediyoruz. Şehre varıldığında özel otobüsümüz ile otele hareket ediyor ve yerleşiyoruz. Daha sonra misafirlerimiz tur liderinin Ekstra olarak düzenleyeceği Disney World (Magic Kingdom) Gezisi ve Disney World (Epcot Center) Gezisi’ne ne dersinizİ Dünyaca ünlü çizgi film karakterleri, muhteşem şovlar ve çok daha fazlasıyla eğlenceye doyamayacaksınız. Gezinin ardından otele geri dönerek günü bitiriyoruz

5.Gün

Orlando

Kahvaltı sonrası ekstraolarak düzenlenen Universal Film Stüdyoları Gezisi misafirleri bekliyor. Şovlar ve gösterilerle süslenmiş bu gezinin ardından eğlence dünyasının ulaştığı en uç teknolojiyi görebileceğimiz diğer bir ekstra tur olan Islands of Adventure Gezisi görülmeye değer. Gezinin ardından otele dönerek ertesi gün için dinleniyoruz.

6.Gün

Orlando , Miami

Sabah keyifli bir otobüs yolculuğuyla Miami’ye doğru hareket ediyoruz. Miami’ye varış ve otelimizde transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Miami' de Tekne Gezisi sunuluyor. Gezi sonrası geceleme otelimizde

7.Gün

Miami

Kahvaltıdan sonra tur liderinin ekstra olarak düzenleyeceği Key West Gezisi’ne veya Miami Outlet Alışveriş Gezisi'ne katılabilirsiniz. Gezinin ardından otelimize hareket ediyoruz.

8.Gün

Miami, İstanbul

Kahvaltının ardından Miami Havalimanına geçiyor ve Türk Hava Yolları ile İstanbul' a yolculuğumuz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

9.Gün

İstanbul

Uçuşta geçen gecenin ardından İstanbul Atatürk Havalimanı' na varış ve turumuzun sonu.

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

New York , Orlondo , Miami Turu Kurban Bayramı

Tur Tarihi

10 Agustos 2019

Tur Süresi

7 gece 8 gün

Hava Yolu

THY

Başlangıç Fiyatı

2199$

Tur Tarihleri

10 Ağustos 2019

Fiyatlar

Fiyatlara tur ve havalimanı vergisi ve alan hizmetleri dahildir. Lütfen Genel Şartlar bölümünü de inceleyiniz.
TESİS GEÇERLİLİK 2-3 KİŞİLİK
ODA/KİŞİ
3. KİŞİ
İLAVE YATAK
TEK KİŞİLİK
ODA/KİŞİ
ÇOCUK
(yaş) fiyat
NEW YORK - ORLANDO - MIAMI (PAN: SO) 01 Şubat 2019
20 Nisan 2019
1499 EUR (9128.91 TL*) 1499 EUR (9128.91 TL*) 2499 EUR (15218.91 TL*) X
NEW YORK - ORLANDO - MIAMI (PAN: SO) 21 Nisan 2019
13 Temmuz 2019
1799 EUR (10955.91 TL*) 1799 EUR (10955.91 TL*) 2799 EUR (17045.91 TL*) X
* Fiyatlar yayımlandığı 12.02.2019 tarihinde geçerlidir. Belirtilen TL fiyatları Kredi Kartı ile tek ödemede geçerli fiyatlarıdır ve belirtilen paketin en düşük fiyatı baz alınarak yayımlanmıştır.

Ekstra Turlar

Washington DC Gezisi

Özgürlük Anıtı, Empire State Building Gezisi

Disney World (Magic Kingdom) Gezisi ve Disney World (Epcot Center) Gezisi

Universal Film Stüdyoları Gezisi

Islands of Adventure Gezisi

Miami' de Tekne Gezisi

Key West Gezisi

Miami Outlet Alışveriş Gezisi

Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

Genel Şartlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

 

  Ücrete Dahil Olanlar

 • Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile İstanbul - New York gidiş, Miami - İstanbul dönüş uçak bileti
 • New York - Orlando ( dönemsel yogunluğa bağlı Tampa havalimanı kullanılabilmektedir.) arası yerel hava yolları tarifeli seferi ile uçak bileti
 • 1. Sınıf otellerde New York’ta 3 gece, Orlando’da 2 gece, Miami’de 2 gece; toplam 7 gece sadece oda konaklama,
 • Orlando - Miami arası özel otobüs ile transfer
 • Alan - otel - alan transferleri
 • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri ( New York Havalimanı'nda karşılama)
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
  Ücrete Dâhil Olmayanlar

 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 200 $ Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • (Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle bilgi almak için satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.)
 • Sabah kahvaltıları, Öğle ve akşam yemekleri
 • Şehir tanıtım gezileri
 • Ekstra geziler
 • Kişisel harcamalar
 • Etsassistance (Kişi başı 1000 $'ya kadar olan paket turlarda 25 $/kişi başı / Kişi başı 3000 $'ya kadar olan paket turlarda 45 $/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

Tur Lideri

New York havalimanın'da tur lideriniz sizleri karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor. Şehir geçişlerinde Tur lideri değişikliği yapılabilmektedir.

Vize

T.C vatandaşlarına vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile İstanbul ve çevresi için acentelerimizden veya www.vizedunyasi.com’dan temin edebileceğiniz. Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Ankara ve çevresi için Güzeloğlu Turizm acentemizden veya http://gttur.com/sayfa/vize'den, İzmir ve çevresi için ise Kerensoy Turizm (0232 425 33 87) acentemizden temin edebileceğiniz ''Vize İçin Gerekli Evraklar'' listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.''

Başvurular şahsen büyükelçiliğe yapılmaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması vardır. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Etstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Otel Bilgileri

Aşağıdaki oteller, bu turlarımızda konaklama yapılan otellerdir. Seyahatiniz süresince hangi otellerde konaklama yapacağınızı, turun kalkış tarihini seçerek görebilirsiniz. Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda, konaklayacağınız oteli/otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

1. Sınıf otellerde toplam 7 gece sadece oda konaklama.