Tur Programı

Tur Programı
1. Gün | İstanbul , Sarjah, Dubai
Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde başlıyor. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşuyla varış noktası Sharjah. Alanda bizi bekleyen özel araçlarımız ile seçtiğimiz otele transferimiz sağlanıyor.Otele varışımızın ardından tam gün serbest zaman.Geceleme otelimizde.
2. Gün | Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Gününüzü dilediğiniz gibi değerlendirebilir; deniz, kum, güneşin tadnı çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
3. Gün | Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Gününüzü dilediğiniz gibi değerlendirebilir; deniz, kum, güneşin tadnı çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4. Gün | Dubai, Sarjah, İstanbul
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Belirlenen saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

Birleşik Arab Emirlikleri

Tur Tarihi

05-08 Eylül

Tur Süresi

3 Gece 4 Gün

Hava Yolu

Air Arabia

Başlangıç Fiyatı

649 €

Tur Tarihleri

05 Eylül 2019

Fiyatlar

Fiyatlar

Fiyatlara tur ve havalimanı vergisi ve alan hizmetleri dahildir. Lütfen Genel Şartlar bölümünü de inceleyiniz.
TESİS GEÇERLİLİK 2-3 KİŞİLİK
ODA/KİŞİ
3. KİŞİ
İLAVE YATAK
TEK KİŞİLİK
ODA/KİŞİ
ÇOCUK
(yaş) fiyat
5* RIXOS BAB AL BAHR (PAN: UAI) 02 Ağustos 2019
05 Eylül 2019
669 EUR (4208.01 TL*) 669 EUR (4208.01 TL*) 919 EUR (5780.51 TL*) X
5* RIXOS PREMIUM DUBAI (PAN: OK) 02 Ağustos 2019
05 Eylül 2019
649 EUR (4082.21 TL*) 649 EUR (4082.21 TL*) 899 EUR (5654.71 TL*) X
5* RIXOS SAADIYAT ISLAND (PAN: UAI) 02 Ağustos 2019
05 Eylül 2019
799 EUR (5025.71 TL*) 799 EUR (5025.71 TL*) 1049 EUR (6598.21 TL*) X
5* RIXOS THE PALM (PAN: OK) 02 Ağustos 2019
05 Eylül 2019
649 EUR (4082.21 TL*) 649 EUR (4082.21 TL*) 899 EUR (5654.71 TL*) (0-2)150 EUR
(943.5 TL*)
(2-12)629 EUR (3956.41 TL*)
* Fiyatlar yayımlandığı 08.08.2019 tarihinde geçerlidir. Belirtilen TL fiyatları Kredi Kartı ile tek ödemede geçerli fiyatlarıdır ve belirtilen paketin en düşük fiyatı baz alınarak yayımlanmıştır.

Genel Şartlar

Genel Şartlar

Tur Kodu: ETODXBYAZ
Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezimiz, minimum 10 kişi katılım şartı ile düzenleniyor. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor.
Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03-12 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Etstur aracılığı ile herhangi bir vize başvuru yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Gümrük geçişlerinde / sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır,bu durumdan Etstur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. "Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Etstur sorumlu olmayacaktır."
Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir,aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
Vize İçin Gerekli Belgeler
Renkli pasaport kopyası
Çipli (yeni) pasaportlar için: Pasaportun resimli sayfası, kimlik fotokopisi
Normal pasaportlar için: Pasaportun resimli sayfası, son geçerlilik süresini gösteren sayfa ve pasaportun son sayfası.
1 adet arka fonu beyaz fotoğrafUyarılar:
Ebeveyn pasaportuna kayıtlı çocuklar vize ücreti ödemez.

Normal vize alımı pasaport işleme alındıktan sonra minimum 5 UAE iş günüdür (yoğun zamanlarda gün sayısı artabilir).

Gerekli olan tüm bu evrakların JPEG formatında olması ve gelen dosyaların kime ait ise ona göre isimlendirilerek gönderilmesi gerekmektedir. Bu formatların dışında gelen pasaport kopyaları dikkate alınmayacaktır. Vize evraklarının dubaivize@btbtours.com adresine geçilmesi gerekmektedir.

Vize ücreti sisteme girilmektedir. Pasaport bilgilerini girdiğinizde sistem, otomatik olarak bakiye çıkartmaktadır. Yukarıda belirtilen pasaport detaylarını ve fotoğrafı renkli hali ile Btb Tours’a tarayıcıdan geçirip mail atmanız gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • 50 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 100 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli (Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle alakalı satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Ekstra geziler
 • Kişisel harcamalar
 • Etsassistance (Kişibaşı 1000 €'ya kadar olan paketturlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paketturlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)
 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Air Arabia Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Sharjah, gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçilen otelde Dubai’de 3 gece belirtilen kategoride konaklama.
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri. (Sharjah Havalimanında karşılama)
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
  • Şehir konaklama vergisi (Tourism Dirham)

Otel Bilgileri

Tur Konaklama Detayları
Seçilen otelde belirtilen kategorilerde 3 gece konaklama
Aşağıdaki oteller, bu turlarımızda konaklama yapılan otellerdir. Seyahatiniz süresince hangi otellerde konaklama yapacağınızı, turun kalkış tarihini seçerek görebilirsiniz. Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda, konaklayacağınız oteli/otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.