Tur Programı

1.Gün / ISTANBUL > BALİ – 7 NİSAN

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK66 sefer sayılı uçuşu ile 01.50 de Bali Adası’nın başkenti Denpasar’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

(Uçuş 6 Nisan’ı 7 Nisan’a bağlayan gece yarısı gerçekleşecektir. Havalimanında 6 Nisan gecesi bulunulması gerekmektedir)

Yaklaşık 12 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 19:15’de Denpasar’a varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından, bizi bekleyen özel aracımız ile, Bali’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.Gün / BALİ – 8 NİSAN

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan Kintamani Turu’na katılabilirler. Tam gün sürecek bu turda; sabah erken lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izleyip, ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış batik işçiliğinin yapıldığı atölyeleri geziyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur dağı ve gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası; Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır fotoğraf molasının veriyoruz. Tegallalang pirinç teraslarının ardından, Tampak Siring Tapınağı ve Ubud maymun ormanlarını görüp; Bali Adasını ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Geceleme otelimizde.

3.Gün / BALİ – 9 NİSAN

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz; ekstra olarak düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turuna katılabilirler. Saat 16.00 gibi otelimizin lobisinden hareketle başlayan tur; yarım saatlik bir yolculuk sonunda Uluwatu Bölgesine varmamız ile devam eder. Uluwatu Tapınağına belinize Mayala Peştemali (sarong) sarıldıktan sonra giriş yapabiliyorsunuz. Tapınağın kalbine gelmeden geçilen yolda, tapınağa bekçilik eden maymunları görüp fotoğraflayabilirsiniz. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusunu ve 70 metre yükseklikten sizleri etkisi altına alacak okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Saat 18.00 de Keçak dansını günbatımı ile birlikte izleyip, bu muhteşem atmosferde bambaşka duygulara kapılacaksınız. Dans bitiminde bizi bekleyen aracımızla otelimize geri dönüyoruz.  Geceleme otelimizde.

4.Gün / BALİ – 10 NİSAN

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Rafting ve Fil Safari turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle önce adanın kuzeyindeki Ubud bölgesinde bulunan rafting noktasına gidiyoruz. Ön bilgilendirmeden sonra rafting parkurumuzda eğlencenin tadını çıkarıyoruz. (Herkesin kolaylıklar katılımcı olabileceği seviyededir) Rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yine burada alıyoruz. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam ederek; burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz. Bu eğlenceli geçecek turumuzun ardından, otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.Gün / BALİ – 11 NİSAN

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Taman Ayun & Tanah Lot Turuna katılabilirler. Tam günlük bu tur için, sabah saatlerinde lobiden hareket ediyoruz. Taman Ayun Tapınağını ve çevresini ziyaretimiz ile başlıyoruz.  Taman Ayun Tapınağı’ndan sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

6.Gün / BALİ – 12 NİSAN

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra Handara Iconic Gate & Ulun Danu Beratan Tapınağı Turuna (öğle yemekli) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7.Gün /BALİ – 13 NİSAN

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir; meşhur Bali masajını deneyimleyebilir ya da dünyaca ünlü Beach Clublardan birinde gününüzü geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

8.Gün / BALİ > İSTANBUL 14 NİSAN

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Öğlen 12.00 de otelden check out yapılacaktır. Akşamüzeri dönüş uçağınız için havaalanına transfer. Türk Havayolları’nın TK67 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. 15 Nisan sabahı yerel saat ile 05.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

İstanbul - Bali, İstanbul

Tur Tarihi

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 arasında 1 tur

Tur Süresi

7 gece 8 gün

Hava Yolu

Türk Havayolları

Başlangıç Fiyatı

2.299 ,00 USD

Tur Tarihleri

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024

Fiyatlar

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 Double Odada Kişi Başı Fiyat Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi Fiyat 0 - 2 Yaş Çocuk 3 - 11 Yaş Çocuk
Anantara Seminyak - Seminyak Suite (OK) 2.999 ,00 USD 4.549 ,00 USD 2.099 ,00 USD 150 ,00 USD 1.899 ,00 USD

 

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 Double Odada Kişi Başı Fiyat Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi Fiyat 0 - 2 Yaş Çocuk 3 - 11 Yaş Çocuk
THE APURVA KEMPINSKI - Garden Deluxe (OK) 3.399 ,00 USD 5.349 ,00 USD 2.449 ,00 USD 150 ,00 USD 1.899 ,00 USD

 

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 Double Odada Kişi Başı Fiyat Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi Fiyat 0 - 2 Yaş Çocuk 3 - 11 Yaş Çocuk
SOFITEL NUSA DUA RESORT - Luxury Room 2.599 ,00 USD 3.829 ,00 USD 2.199 ,00 USD 150 ,00 USD 1.999 ,00 USD

 

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 Double Odada Kişi Başı Fiyat Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi Fiyat 0 - 2 Yaş Çocuk 2 - 11 Yaş Çocuk
MELIA RESORT NUSA DUA - Premium Room (OK) 2.299 ,00 USD 3.199 ,00 USD 2.099 ,00 USD 150 ,00 USD 1.799 ,00 USD

 

07 Nisan 2024 - 14 Nisan 2024 Double Odada Kişi Başı Fiyat Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi Fiyat 0 - 2 Yaş Çocuk 3 - 11 Yaş Çocuk
GRAND HYATT NUSA DUA - Grand Room 2.449 ,00 USD 3.399 ,00 USD 1.999 ,00 USD 150 ,00 USD 1.899 ,00 USD

 

Genel Şartlar

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanından Ngurah Rai Uluslararası Havalimanına gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri

Seçtiğiniz otelde 7 gece konaklama

Açık büfe sabah kahvaltıları

Havalimanı / otel / havalimanı çift yön transferleri

Lokal rehberlik hizmetleri (İngilizce)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

150 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)

Vize (kapıda alınır)                    35 USD

Ekstra turlar

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası

Tur Lideri

Lokal rehberlik hizmetleri (İngilizce)

İptal Şartları

Turun Kalkış tarihinden 31 gün öncesine kadar cezasız iptal hakkı bulunmaktadır

İPTAL ŞARTLARI
Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Böyle bir durum geliştiğinde iptal bilgisi misafire iletilir. Etstur, misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Etstur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

Vize

T.C vatandaşları için kapı vize uygulaması bulunmaktadır.

Pasaportların dönüş tarihinden itibaren minimum 6 ay geçerlilik süresinin olması gerekmektedir.

Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Önemli Notlar

*İlgili tur, bölge karşılamalı olup Türkçe rehberlik veya asistanlık hizmeti bulunmamaktadır.

*Çocuk ücretlendirmesi, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

*Seyahat voucher belgeniz ile beraber uçak biletinizin seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

*Gidilen ülkedeki yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

*Otellere giriş saati gidilen şehrin yerel saati ile 14:00 / 15:00 ; çıkış saati ise 12:00'dır.

*Misafirler online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler. Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.

*Uçak biletleri pasaportta geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*İç hat uçuşunu kendileri alan misafirlerimiz, uçuşun geçikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*İç hat bağlantısını kendisi alan misafirlerimizin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Uçak biletlerinde  gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

*Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

*Turumuz grup turu olmayıp çifte veya aileye özel olarak organize edilecektir. Türkçe rehberlik servisi bulunmayacaktır.

 

Otel Bilgileri

Anantara Seminyak - Seminyak Suite (OK)

 

THE APURVA KEMPINSKI - Garden Deluxe (OK)

 

SOFITEL NUSA DUA RESORT - Luxury Room

 

MELIA RESORT NUSA DUA - Premium Room (OK)

 

GRAND HYATT NUSA DUA - Grand Room