Tur Programı

01.GÜN –   06 HAZİRAN CUMARTESİ ADANA- BALİ  (Doha aktarmalı uçuş ile)

Saat 11:00’de ADANA HAVALİMANI DIŞ HATLAR gidiş terminalinde buluşma. Bilet, pasaport ve gümrük geçiş işlemleri sonrasında saat 12:25’te QATAR AIRWAYS HK45 seferi ile QATAR’ın başketi Doha’ya uçuş ve saat 16:10’da varış.  Dünyanın en iyi havalimanı seçilen HAMAD ULUSLARARASI havalimanında transit geçiş, kısa bir dinlenme ve   saat  17:05’te BALİ’ye uçuş

02.GÜN  07 HAZİRAN PAZAR,  BALİ

Yaklaşık 9 saat sürecek uçuş sonrasında yerel saat ile 08:00 civarında BALİ’e iniş.  Burada bizleri bekleyen özel otobüsümüz ve rehberimiz ile buluşarak enerjimizi tazelemek için kahvaltı ve kahve molası veriyoruz. Sonrasında KUTA / CANGGU ve SEMINYAK bölgesini panoramik olarak gezerek ,Bali’de Uluwatu ile birlikte en etkilyeci 2.tapınağı olan TANAH LOT TAPINAĞI’na hareket ediyoruz. Sonrasında otelimize hareket ve yerleşme ve dinlenme. (Odalara giriş 14:00 itibari iledir. )  Adanın en güzel sahili olan Nusa Dua’da bulunan otelimizde gün boyu deniz ve plaj keyfi yaparak dinlenebilirsiniz.

Gün içinde yapacağımız KUTA- CANGGU- SEMİNYAK ve TANAH LOT TAPINAGI gezileri FİYATA DAHİL’dir,

(Kahvaltı ve tapınak giriş ücreti extradır.

(akşam için dilersiniz rehberinizin organize edeceği ve JIMBARAN SAHİLİ  deniz mahsulleri restaurant yemek programına  katılabilirsiniz.  Yemek programı extradır )

3.GÜN– 08 HAZİRAN PAZARTESİ “BEDUGUL  TURU”

Kahvaltının ardından BALİ’deki ilk turumuzu gerçekleştirmek üzere saat 09:00’da otelimizden ayrılıyoruz. Bu turumuzda BERATEN GÖLÜ, ULUN DANU TAPINAĞI, HANDARA CENNET KAPISI, İKİZ GÖLLER, TROPİKAL MEYVE PAZARLARI,GİT GİT ŞELALESİ YÜZME MOLASI  ardından otelimize dönüş.

Tam gün sürecek turumuz paket fiyata DAHİLDİR.

(öğle yemeği ile ören yerlerine giriş ücretleri extradır )

4.GÜN –  09 HAZİRAN SALI  PADANG PLAJI ,  THE EDGE HOTEL  SONSUZLUK HAVUZU ve ULUWATU TAPINAĞI, KEÇAK DANS GÖSTERİSİ

Kahvaltı sonrası saat 10:00’da otelimizden ayrılarak JULIA ROBERTS’un EAT&PRAY&LOVE filminden hatırlayacağınız PADANG  plajına gidiyoruz.  Buradaki 1 saatlik plaj keyfinin ardından sizleri müthiş bir deneyim bekliyor olacak.

THE EDGE HOTEL bünyesinde bulunan SONSUZLUK HAVUZUNDA OKYANUSUN  162 m üzerinde ve ALTI CAM BİR HAVUZ’da yüzme keyfi yaşayacaksınız.   Yaklaşık 4 saat kalacağımız bu muazzam noktada dilerseniz OKYANUS MANZARASINDA BALİ MASAJI ile günün tadını çıkarabilirsiniz.  Saat 17:00’da buradan ayrılarak muazzam manzarası ile ULUWATU TAPINAĞI’na gidiyoruz. Maymunların ev sahipliği yaptığı bu etkileyici ve mistik tapınağı gezdikten sonra büyüleyici gün batımı manzarası eşliğinde HİNDU DİNİNİN bir geleneği olan KEÇAK DANS gösterisini izliyoruz. Sonrasında otelimize dönüş, dinlenme ve geceleme..

( geziler ve EDGE HOTEL HAVUZ kullanımı ücrete DAHİLDİR.     Masaj, yemekler ve tapınak girişi ise EXTRADIR)

05.GÜN – 10 HAZİRAN ÇARŞAMBA, “SEMİNYAK / KUTA PLAJLARI ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ”

Gün boyu serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz otelimizin plaj havuz vb imkanlarından faydalanarak dinlenebilirler. Alternartif olarak günü keyifle geçirmeniz için Seminyak ve Kuta’da bulunan özel beach clubleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve içecekler ile nezih bir plaj ortamı sunan Potato beach Club vb. yerleri tercih edebilirsiniz. (extra ).

06.GÜN – 11 HAZİRAN PERŞEMBE  “KİNTAMANİ TURU”

Kahvaltı sonrası hareket ile Kintamani Volkan Turu’muza başlıyoruz. Tam gün sürecek bu turda; sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izleyip, ardından el sanatları atölyelerini geziyoruz. Ardından sırası ile gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyünü ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur dağı ve gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası; Maymun Ormanını görüp, Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Bali Adasını ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Tam gün sürecek turumuz FİYATA DAHİL,  tapınak, park vb. ören yeri girişleri ise extradır.

Geceleme otelimizde.

07.GÜN – 12 HAZİRAN CUMA  Egzotik UBUD  Kahvaltı sonrası hareket ile UBUD KRAL SARAYI, UBUD ÇARŞISI ve EGZOTİK UBUD ŞELALELERİni gezebilme fırsatı bulacağız. turumuz FİYATA DAHİL,  ören yeri ve şelale  vb. ören yeri girişleri ise extradır.

Öğleden sonra otelimize dönüş ve dinlenme.  Akşam yemeği sonrası saat 21:00’da havalimanına transfer. Saat 23:00’da varış. Check in işlemleri sonrasında,

08.GÜN – 13 HAZİRAN  CUMARTESİ

Saat 00:35’te  QATAR AIRWAYS QR 961 uçuşu ile DOHA’YA uçuş.  Saat 05:10 civarında varış ve devamında saat 07:30 da QR438 ile  DOHA – ADANA direkt uçuşu ile saat 11:25’te ADANA’ya varış ve gezimizin sonu.

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

ADANA HAREKETLİ

Tur Tarihi

6 Haziran 2020

Tur Süresi

5 gece 6 gün

Hava Yolu

QATAR H.Y.

Başlangıç Fiyatı

10.890 ₺

Tur Tarihleri

6 Haziran 2020

Fiyatlar

10.890 ₺'den başlayan fiyatlarla..

*Belirtilen fiyat bu turun en düşük başlangıç fiyatı olup , hareket tarihine ve doluluk durumuna göre değişmektedir.

Ekstra Turlar

05.GÜN – 10 HAZİRAN ÇARŞAMBA, “SEMİNYAK / KUTA PLAJLARI ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ”

Gün boyu serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz otelimizin plaj havuz vb imkanlarından faydalanarak dinlenebilirler. Alternartif olarak günü keyifle geçirmeniz için Seminyak ve Kuta’da bulunan özel beach clubleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve içecekler ile nezih bir plaj ortamı sunan Potato beach Club vb. yerleri tercih edebilirsiniz. (extra ).

Genel Şartlar

NOTLAR :

 1. BALİ gezisi için VİZE GEREKLİ DEĞİLDİR. .   Misafirlerin  seyahat tarihinden itibaren min.1 yıl geçerli pasaportları olması gereklidir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

GENEL ŞARTLAR

 1. Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.
 2. Kesin rezervasyon tur bedelinin tamamının ödenmesi gereklidir.
 3. Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 4. 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür.
 5. Tur lideriniz / rehberiniz hava yol veya benzeri tur akışını engelleyici sebeplerin ortaya çıkması durumunda tur akışını ve zamanlamasını değiştirebilir.

İPTAL ŞARTLARI

 1. Bu program “özel ürün” kapsamında hazırlanmış olup, İPTAL ve İADE YAPILAMAZ
 2. İsim değişikliği talebi durumunda  geziden 30 gün öncesine kadar işlem yapılabilir.

PAKET PROGRAMA  DAHİL HİZMETLER:

 • QATAR AIRWAYS ile ADANA’dan BALİ gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı – otel-havalimanı transferleri
 • Oteller arası transferler
 • NUA DUA BÖLGESİ AYADYA RESORT  4 gece konaklama
 • UBUD BÖLGESİ DWARAKA HOTEL’de  1,5  gece konaklama

( 12  Haziran Cuma otelden oda çıkışı  öğle 12:00 yerine akşam 21:00 civarı yapıalcaktır)

 • Otellerde alınan sabah kahvaltıları
 • TAM GÜN SÜRECEK BEDUGUL BÖLGESİ TURU
 • TAM GÜN SÜRECEK KINTEMANI BÖLGESİ TURU
 • TANAH LOT,  ULUWATU VE  KUTSAL SU TAPINAK GEZİLERİ
 • YARIM GÜN UBUD BÖLGESİ TURU
 • MAYMUN ORMANI GEZİSİ
 • THE EDGE HOTEL SONSUZLUK HAVUZU , 4 saat şezlong, havlu kullanımı ve kokteyl ikramı dahil)
 • Keçak Dans Gösterisi, Luwak Kahvesi Çifliği ziyareti
 • Profesyonel yerel - rehberlik hizmetleri
 • Tatilyum refakati ( Ersin TEKİN- Tatilyum firma sahibi )

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları ,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Yurtdışı çıkış harcı ,
 • Müze ve ören yeri girişleri   ( tapınak, şelale, milli park vb giriş ücretleri toplamı yaklaşık 75 USD dir)
 • Etsassistance (Kişi başı 1000 $'a kadar olan paket turlarda 25$/kişi başı / Kişi başı 3000$'a kadar olan paket turlarda 45$ /kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

Otel Bilgileri

OTEL BİLGİLERİ

AYODYA RESORT NUSA DUA - Deluxe Room              4 gece

DWARAKA UBUD - Royal Suite with Garden View     1,5  gece  ( son gece saat 21:00’de otelden çıkış)