Tur Programı

01.GÜN   18 MAYIS 2020 PAZARTESİ  ADANA- BALİ  (Doha aktarmalı uçuş ile)

Saat 11:00’de ADANA HAVALİMANI DIŞ HATLAR gidiş terminalinde buluşma. Bilet, pasaport ve gümrük geçiş işlemleri sonrasında saat 12:25’te QATAR AIRWAYS HK45 seferi ile QATAR’ın başketi Doha’ya uçuş ve saat 16:10’da varış.  Dünyanın en iyi havalimanı seçilen HAMAD ULUSLARARASI havalimanında transit geçiş, kısa bir dinlenme ve   saat  17:05’te BALİ’ye uçuş

02.GÜN  19 MAYIS 2020 SALI ,  PADANG PLAJI- ULUWATU TAPINAĞI, KEÇAK DANS

Yerel saat ile 08:00 civarında BALİ’e iniş.  İlk olarak enerjimizi tazelemek üzere  Rehberiniz eşliğinde JULIA ROBERTS’un EAT &PRAY &LOVE filminden hatırlanabilecek PADANG PADANG PLAJI ‘nda tatilinizin ilk deniz keyfini yapabilir, sonrasında maymunların ev sahipliği yaptığı ve muhteşem bir manzaraya sahip ULUWATU TAPINAĞI’nı gezebilir ve hemen ardından gün batımı eşliğinde yerel KEÇAK DANS gösterisini izleyebilirsiniz.

.( Müze ve ören yeri giriş biletleri ekstradır-)

3.GÜN –  20 MAYIS 2020 ÇARŞAMBA  “BEDUGUL TURU”

Kahvaltının ardından fiyata dahil olarak başlayacak   BEDUGUL TURU.. Bu turumuzda TANAH LOT TAPINAĞI, BERATEN GÖLÜ, ULUN DANU TAPINAĞI, HANDARA CENNET KAPISI, İKİZ GÖLLER, TROPİKAL MEYVE PAZARLARI,GİT GİT ŞELALESİ YÜZME MOLASI  ardından otelimize dönüş.( Müze ve ören yeri giriş biletleri ekstradır-)

4.GÜN –  21 MAYIS 2020 PERŞEMBE , Garuda Wisnu Kencana KÜLTÜR PARKI, THE EDGE HOTEL  SONSUZLUK HAVUZU ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ ( Jimbaran sahili )

Kahvaltı sonrası serbest zaman. ( BUGÜN YAPULACAK TURLAR EXTRADIR)

Dileyen misafirlerimiz ile muhteşem bir BALİ  günü sizi bekliyor.(ekstra)

Saat 09:30’da hareket ile başlayacak İlk olarak HİNDU İNANCI’nın tanrısı olan VİŞNU’ya ve onun eşi olan GRAUDA’ya adanmış olan anıt heykellerin bulunduğu GWK PARKI geziyoruz. Sonrasında ise DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ HAVUZLARINDAN biri olan THE EDGE OTEL havuzuna gidiyoruz. Hint Okyanusu’dan 162 m yüksekte ve kayalar üzerinde bulunan altı cam havuzda yaklaşık 4 saat zaman geçirme imkanı bulacaksınız. Dilerseniz muhteşem manzara eşliğinde BALİ MASAJI yaptırabilirsiniz.

Gün batımında ise müthiş bir SUNSET manzarasınısa sahip JİMBARAN’da akşam yemeği ile günümüz sona erecektir.

( extra 150 USD =  tüm transferler, rehberlik,  GWK park girişi – Edge Hotel havuzu  kullanımı ve öğle yemeği pizza veya hamburger menü,   )  Akşam yemeği menüsü  a la carte olarak ekstradır.

05.GÜN – 22 Mayıs 2020 CUMA  “KİNTAMANİ TURU”

Kahvaltı sonrası hareket ile Kintamani Volkan Turu’muza başlıyoruz. Tam gün sürecek bu turda; sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izleyip, ardından el sanatları atölyelerini geziyoruz. Ardından sırası ile gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyünü ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur dağı ve gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası; Maymun Ormanını görüp, Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Bali Adasını ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir.  (.( Müze ve ören yeri giriş biletleri ekstradır-)

06.GÜN – 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ “SEMİNYAK / KUTA PLAJLARI ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ”

Gün boyu serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz otelimizin plaj havuz vb imkanlarından faydalanarak dinlenebilirler.

Alternartif olarak günü keyifle geçirmeniz için Seminyak ve Kuta’da bulunan özel beach clubleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve içecekler ile nezih bir plaj ortamı sunan Potato beach Club vb. yerleri tercih edebilirsiniz..( ekstra )

07.GÜN – 24 Mayıs 2020 PAZAR  EGZOTİK UBUD ve ŞELALELER

Kahvaltı sonrası hareket ile UBUD KRAL SARAYI, YEREL UBUD ÇARŞISI ve EGZOTİK UBUD ŞELALELERİ’ni gezebilme fırsatı bulacağız. .( Müze ve ören yeri giriş biletleri ekstradır-)

Öğleden sonra otelimize dönüş ve dinlenme. Akşam yemeği sonrası saat 21:00’da havalimanına transfer. Saat 23:00’da varış. Check in işlemleri sonrasında,….

08.GÜN –25 Mayıs 2020 PAZARTESİ

Saat 00:35’te  QATAR AIRWAYS QR 961 uçuşu ile DOHA’YA uçuş.  Saat 05:10 civarında varış ve devamında saat 07:30 da QR438 ile  DOHA – ADANA direkt uçuşu ile saat 11:25’te ADANA’ya varış ve gezimizin sonu.

 

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

ADANA HAREKETLİ

Tur Tarihi

18 Mayıs - 12 Eylül 2020

Tur Süresi

5 gece 6 gün

Hava Yolu

QATAR H.Y.

Başlangıç Fiyatı

8450 ₺

Tur Tarihleri

18 Mayıs 2020

12 Eylül 2020

Fiyatlar

8450 ₺'den başlayan fiyatlarla..

*Belirtilen fiyat bu turun en düşük başlangıç fiyatı olup , hareket tarihine ve doluluk durumuna göre değişmektedir.

 

Ekstra Turlar

4.GÜN –  21 MAYIS 2020 PERŞEMBE , Garuda Wisnu Kencana KÜLTÜR PARKI, THE EDGE HOTEL  SONSUZLUK HAVUZU ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ ( Jimbaran sahili )

Kahvaltı sonrası serbest zaman. ( BUGÜN YAPULACAK TURLAR EXTRADIR) Dileyen misafirlerimiz ile muhteşem bir BALİ  günü sizi bekliyor.(ekstra) Saat 09:30’da hareket ile başlayacak İlk olarak HİNDU İNANCI’nın tanrısı olan VİŞNU’ya ve onun eşi olan GRAUDA’ya adanmış olan anıt heykellerin bulunduğu GWK PARKI geziyoruz. Sonrasında ise DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ HAVUZLARINDAN biri olan THE EDGE OTEL havuzuna gidiyoruz. Hint Okyanusu’dan 162 m yüksekte ve kayalar üzerinde bulunan altı cam havuzda yaklaşık 4 saat zaman geçirme imkanı bulacaksınız. Dilerseniz muhteşem manzara eşliğinde BALİ MASAJI yaptırabilirsiniz. Gün batımında ise müthiş bir SUNSET manzarasınısa sahip JİMBARAN’da akşam yemeği ile günümüz sona erecektir. ( extra 150 USD =  tüm transferler, rehberlik,  GWK park girişi – Edge Hotel havuzu  kullanımı ve öğle yemeği pizza veya hamburger menü,   )  Akşam yemeği menüsü  a la carte olarak ekstradır.

06.GÜN – 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ “SEMİNYAK / KUTA PLAJLARI ve GÜN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ”

Gün boyu serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz otelimizin plaj havuz vb imkanlarından faydalanarak dinlenebilirler.

Alternartif olarak günü keyifle geçirmeniz için Seminyak ve Kuta’da bulunan özel beach clubleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve içecekler ile nezih bir plaj ortamı sunan Potato beach Club vb. yerleri tercih edebilirsiniz..( ekstra )

Genel Şartlar

GENEL ŞARTLAR

 1. Gezimiz, minimum 21 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Daha az sayılarda ETSTUR turun başlangıcından 20 gün önce iptal ederek para iadesi yapabilir.

Veya misafirin kabul etmesi halinde  başka tarihli bir tura yönlendirebilir. ( fiyat farklı ise yansıtılır )

 

 1. Kesin rezervasyon ancak tüm gezi bedelinin ödenmiş olması koşulu ile yapılabilir.

 

 1. Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 2. 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
 3. Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir
 4. Tur lideriniz / rehberiniz hava yol veya benzeri tur akışını engelleyici sebeplerin ortaya çıkması durumunda tur akışını ve zamanlamasını değiştirebilir.

 

 

İPTAL ŞARTLARI

 1. ÖZEL FİYATLI ÜRÜN OLARAK HAZIRLANMIŞ OLAN BU TURDA İPTAL ve İADE YAPILAMAZ.
 2. İsim değişikliği talebi durumunda geziden 45 gün öncesine kadar işlem yapılabilir.

 

NOTLAR :

 1. BALİ gezisi için VİZE GEREKLİ DEĞİLDİR. .   Misafirlerin  seyahat tarihinden itibaren min.1 yıl geçerli pasaportları olması gereklidir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

PAKET PROGRAMA  DAHİL HİZMETLER:

 • QATAR AIRWAYS ile ADANA’dan BALİ gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı – otel-havalimanı transferleri
 • 4* Otellerde 5,5 gece konaklama ( otelimizde son gün – (6.gün) odaları öğle 12:00’da boşaltmak yerine akşam saat  21:00’de boşaltarak hem SON GÜNÜ TAM OLARAK KULLANABİLME imkanı doğacak, aynı zamanda havalimanına  dinlenmiş olarak transfer yapılabilecektir)
 • Otellerde alınan sabah kahvaltıları
 • BEDUGUL BÖLGESİ TURU ( TANAH LOT, ULUN DANU, HANDARA GATE , GİT GİT ŞELALESİ, İKİZ GÖLLER )
 • ULUWATU BÖLGESİ, PADANG PLAJI, ULUWATU TAPINAĞI ve KEÇAK DANSI gösterisi
 • KİNTEMANİ BÖLGESİ TURU (BATU BULAN, CELUK KÖYÜ, BATUR VOLKANI, TEGALAGANG PİRİNÇ TERASLARI KUTSAL SU TAPINAĞI, LUWAK KAHVESİ TADIMI)
 • UBUD BÖLGESİ TURU, UBUD, KRAL SARAYI, UBUD KÜLTÜREL ÇARŞI, TIBUMANA ŞELALESİ
 • Profesyonel yerel - rehberlik hizmetleri
 • Tatilyum refakati

 

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Dahil olanlar bölümünde belirtilmeyen tüm ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar, otel ekstraları ,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Yurtdışı çıkış harcı ,
 • Müze, tapınak, milli park, şelale vb  ören yeri girişleri  ( tur boyunca toplam 70 USD civarıdır)
 • Şöför ve rehber bahşişleri ( kişibaşı 10 USD )
 • Etsassistance (Kişi başı 1000 $'a kadar olan paket turlarda 25$/kişi başı / Kişi başı 3000$'a kadar olan paket turlarda 45$ /kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)