Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

ADANA HAREKETLİ

Tur Tarihi

3 Nisan - 2 Ekim arası

Tur Süresi

5 gece 6 gün

Hava Yolu

Otobüs İle

Başlangıç Fiyatı

1730 ₺

Tur Tarihleri

3 Nisan

10 Nisan

17 Nisan

24 Nisan

1 Mayıs

8 Mayıs

15 Mayıs

22 Mayıs

29 Mayıs

5 Haziran

12 Haziran

19 Haziran

26 Haziran

3 Temmuz

10 Temmuz

17 Temmuz

24 Temmuz

31 Temmuz

7 Ağustos

14 Ağustos

21 Ağustos

28 Ağustos

4 Eylül

11 Eylül

18 Eylül

25 Eylül

2 Ekim

Fiyatlar

1730 ₺'den başlayan fiyatlarla..

*Belirtilen fiyat bu turun en düşük başlangıç fiyatı olup , hareket tarihine ve doluluk durumuna göre değişmektedir.

Ekstra Turlar

Tur Programı

1.Gün | CUMA / Adana, Buluşma Noktalarından Hareket
24:00’da Gazipaşa Etstur Ofisi Önü hareket ediyoruz.
Hoş geldiniz ikramımızı dağıtıyoruz. (ikram Kutusu: sandviç,  muz, meyve suyu, şeker, kurabiye) Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz
2.Gün | CUMARTESİ /Köprülü Kanyon Milli Parkı Rafting.
Dileyen Herkes Keyifli Su Oyunlarının Olduğu Rafting Heyecanına Katılabilir.
Sabah yol güzergahında aldığımız kahvaltımızın ardından otobüsümüzde buluşarak Selge Kenti ile Kervan yolunu bağlayan Antik Roma Köprüsü’nün adını verdiği tabiat harikası Köprülü Kanyon’a devam ediyoruz.
Rafting Ekstra 85,00 TL 7den 70e herkesin rahatlıkla katılabileceği heyecanlı Rafting macerasını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (ekstra). Rafting merkezinde verilen gerekli bilgi (Malzeme tanıtımı ve kullanılması, rafting sırasında uygulanması gereken kurallar vb.) sonrası rafting macerasını tatmak için botlarımıza binerek Köprülü Kanyon’un buz gibi sularında raftinge başlıyoruz. Tatlı suda yüzme molaları ile birlikte ortalama 3 saat sürecek keyif ardından rafting restoranımızda alacağımız yemeğin ardından arzu edenler fotoğrafları ve video çekimlerini izleyebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Kahvaltı: Otobüste dağıtılan lunch box (sandviç, meyve, kurabiye, meyve suyu, nane şekeri)
Öğlen Yemeği: Rafting Restoran
Menü: Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş ızgara (ana yemek seçmeli) çoban salata, pilav ve makarna, meyve
Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Antalya otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.)
Rota: Adana – Ulukışla- Karaman – Akseki – Side -  Antalya (537 km).
3.Gün | PAZAR / Kekova & Batıkşehir Tekne Turu, Kemer, Kumluca, Finike, Demre, Kaputaş, Üçağız, Simena, Saklıkent(1.tekne)
Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından hareketle Kemer, Kumluca, Finike üzerinden Üçağız köyüne doğru sert virajlardan inerken Kekova’nın muhteşem manzarası sizi kucaklayacak. Kekova bölgesi olarak adlandırdığımız bölge 1990’da sit alanı olmuş adını Kekova adasından alıp, Batıkşehir, Simena Kaleköy ve Üçağız (Teimiussa)  köyünü kapsayan alandır. Üçağız köyünden başlayan tekne turumuzda Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzmenin keyfine varacaksınız, MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu sular altında kalmış kısım günümüzde Batık Şehir (Dolichiste)olarak adlandırılıyor. Su altında kalmış batıklar ve tarih sizleri büyüleyecek. Kekova tekne turumuzda göreceğiniz yerler; Yolu olmayan Simena (Kale Köy), Tersane Koyu, Hamidiye Koyu, Kekova Adası olacak  ardından teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış olacak. Kıyıda köylü teyzelerin deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmek ve alışveriş yapmak için kısa bir zaman sonrasında otobüsümüze biniyoruz ve ülkemizin en ünlü kanyonlarından birisi olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Neredeyse buz gibi sularda Kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında  Kalkan, Kaş sahillerini izleyerek resimlerine bakıp da mümkün değil o su o renk olamaz dedikten sonra sizleri çok daha fazlası ile karşılaşacak olan Kaputaş Plajı’na ulaşıyor ve burada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle Yemeği:Tur ücretine dahil. Kekova tekne turu esnasında sunuluyor. Tur ücretine tavuk menü dahildir.
Menü: Soslu tavuk ızgara, bezelye, pilav, soslu mantı makarna, çoban salata.
Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Fethiye Edasu Otel.
Rota: Fethiye
4.Gün | PAZARTESİ / Fethiye Tekne Turu (12 Adalar Tekne Turu) Şövalye Adası, Kızılada, Göcek Koyları (2.tekne)
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 adalar tekne turunu gerçekleştirmek için Fethiye marinaya hareket ediyoruz. Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Mavi denizin yeşil ormanlarla birleştiği ve turkuazın büyülü tonuyla bezenmiş Göcek koylarından,12 Adalar içinde yerleşime sahip tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyoruz. Denizin içinden fışkırmış küçük yeşil tepelerin arasından geçerek Yavansu’ya varıyoruz. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğle yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı’nın ardından Yassıcalar ve Kızılada, yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp eğleneceğimiz deniz molalarımızı ve tekne turumuzu marinada tamamlıyoruz. Ardından Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp alışverişlerimiz yaptıktan aracımızla hareket ederek otobüsümüze otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde
Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda yazılmış olan bazı koyların ve yüzme molası noktalarının kalabalık olması durumunda, kalabalık noktalar yerine Cennet Koyu, Boynuz Bükü veya Göcek Adası duraklarından birisi kullanılabilir.
Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil olarak Fethiye TekneTuru (12 Adalar) esnasında teknede  sunuluyor. Tur ücretine tavuk menü dahildir..
Klasik Menü: Tavuk şinitzel, salata, makarnaAkşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Fethiye otelleri
Rota: Fethiye - Marmaris (125 km)
5.Gün | SALI / Ölüdeniz,Dalyan, Lagün Tekne Turu, İztuzu Plajı, Aşıklar Yolu, Marmaris
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen dünyaca ünlü Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. 1978 yılında milli park ilan edilen 1. derecede doğal sit alanı olan Lagün’de vereceğimiz yeterli zamanda, plajda serbestçe yüzme şansımız olacak. Verilen serbest zamanın ardından Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp alışverişlerimiz yaptıktan aracımızla hareket ederek Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Dalyan’da Kaunos Kral Mezarları manzarası eşliğinde alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından bineceğimiz kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Tekneden ülkemizin tanıtım simgelerinden biri olan ünlü Dalyan-Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları’nı göreceğiz. Dalyan Kanalı içerisinde devam edecek ve İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi yengeçlerin tadına bakmak için pişirtebilirler. Ardından ise koruma altında bir tür olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Buradaki dileyen misafirlerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Aracımıza binerek konaklayacağımız otele doğru hareket ediyoruz.
Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Sahil Restaurant / Dalyan’da sunuluyor.
Levrek Menü (kişi başı 40 TL): Fırın levrek, salata, kızarmış patates, meyve
Köfte Menü (kişi başı 35 TL): Fırın ızgara köfte, salata, pilav, meyve (karpuz)
Tavuk Menü (kişi başı 30 TL): Soslu fırın ızgara tavuk, salata, pilav, meyve
Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Marmaris bölgesi otellerinde konaklama
6.Gün | ÇARŞAMBA / Tam Gün Gökova Tekne Turu, Akyaka Beldesi, İncekum Plajı, Kleopatra Plajı (3.tekne)
Sabah kahvaltı sonrası Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. Gökova’nın koyları sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor. Akyaka iskelesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı Gökova da, tekne turumuza başlıyoruz.Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası olacak. MarcusAntonius’unKleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı Kleopatra Plajında verilen mola sonrası Teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüyoruz. Keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek, konaklama yapacağımız otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğlen yemeği: Tur ücretine dahil.  Gökova Tekne Turu esnasında teknede klasik menü ızgara köfte ve tavuk, salata, makarna, meyve. Tur ücretine tavuk menü dahildir.
Akşam yemeği: Tur Ücretine Dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Bodrum Otelleri (Konaklanabilecek oteller programın altında belirtilmiştir.)
Mola Tesisleri: Sakar Geçidi Manzara Molası
Rota: Bodrum – Muğla (110 km) – Gökova (24 km) – Marmaris (35 km) Toplam 169 km
Not: 1 Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda yazılmış olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda, kalabalık noktalar yerine Yeşildeniz veya Ziraatçiler Koyu duraklarından birisi kullanılabilecektir.
7.Gün | PERŞEMBE / Tam Gün Bodrum Tekne Turu (4. Tekne)
Sabah kahvaltı sonrası rotamızda; Bodrum tekne turu bulunuyor. Tekne turu esnasında; Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı(Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya lady Beach yüzme molası vereceğimiz koylar. Tekne turu sonunda limanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile Adana’ ya doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımızın ardından sabah ilerleyen saatlerinde Adana’ ya varıyoruz.
Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğlen Yemeği:Tur ücretine dahil.  Bodrum tekne turu esnasında teknede sunuluyor. Klasik Menü Tavuk nugget ve köfte, salata, makarna, bisküvi ve çay.Tur ücretine tavuk menü dahildir.
Akşam Yemeği: Tur Ücretine Dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: BU GECE KONAKLAMA BULUNMAMAKTADIR.
8.Gün | CUMA / Dönüş Yolculuğu ve Adana' ya varış.
Gece yolda verilen molanın ardından, Adana'ya hareket ediyoruz. sabah saatlerinde Adana’ya varıyoruz. Tekrar görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Genel Şartlar

Genel Şartlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Etstur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Etstur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Etstur, olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ekstra geziler yerel acentamız tarafından düzenlenmektedir.

Yolculuk sırasında güzergah üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Seyahat Sağlık Sigortası
Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

ANA TEMİNATLAR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı. 1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları. Sınırsız
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet. 5.000 EUR
Terör sonucu yaralanma. 1.000 EUR
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil. Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati. SınırsızEK TEMİNATLAR
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi. Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması. 100 EUR Günlük Max 4 Gün
Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli. Sınırsız
Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi. Sınırsız

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.
Bir tatil rotasından çok daha fazlası… Ege’nin muhteşem güneşi eşliğinde yapacağınız 5 tekne turu ile Ege’nin muhteşem koylarında turkuaza boyanacak, dünyaca ünlü Adaboğazı, Akvaryum, Dalgıç, koylarında ve Deve Plajı’nda kendinizi cennette hissedeceksiniz. Saklı Kent’te doğa bu kez de uzaktan rüzgarın dilinden fısıldayacak.

NOT: Turlarımızda kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır. Oteller/Fiyatlar kısmında görünen fiyatlar en düşük kademe fiyatları olup rezervasyon esnasında verilen son fiyatlar geçerlidir.

Turist konaklama vergisi tur ücretine dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi&eğlenceler
Tüm öğlen yemekleri
Tüm öğünlerde yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar
Müze ören yeri girişleri
Gece turları