Tur Programı

Tur Programı
1. Gün | Adana,Kayseri, Erciyes
06:30’de ADANA Gazipaşa Bulvarı ETS tur ofisi önünden hareket. Lüks etstur otobüsleri ve ikramları ile Pozantı – Niğde - Nevşehir yolu keyifli bir yolculuk sonrası ile saat Pozantı, Niğde ve Develi yolu ile devam edecek ve saat 11:00’de ERCİYES’e ulaşacağız.

Saat 15:00’a kadar ( hava ve yol durumuna göre değişebilir ) sürecek KAR EĞLENCESİ, TELESİYEJ, KIZAK, KAYAK vb aktiviteler sonrasında KAYSERİ’ye hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası şehir merkezinde yapacağımız panoramik gezi ve sonrasında vereceğimiz kısa bir serbest zaman ile Kayseri’yi kısaca tanımış ve keşfetmiş olacaksınız.

Gün batımında Kapadokya Bölgesi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası otelimize varış, odalara yerleşme , dinlenme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Bu akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Türk Gecesi'ne katılabilirler.

2. Gün | Paşabağlar,Ürgüp,Kaymaklı Yeraltı Şehri,Adana
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında başlayacak ve tam gün sürecek Kapadokya gezimizde Kapadokya Vadisi’ni Kuşbakışı görebileceğiniz UÇHİSAR’a varış ve muhteşem manzarayı fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Sonrasında bölgeye has ONYX taşının işlendiği yer olan bir atölyeye gidiyoruz. Buradaki ziyaretimiz ve alışveriş molası sonrasında Peribacaları içinde hayatın devam ettiği GÖREME ve sonrasında Kapadokya’nın en büyük peribacalarını görebileceğiniz PAŞABAĞLARI’nı görebileceksiniz. Türkiye’nin en uzun nehri olan KIZILIRMAK üzerinde kurulu çanak-çömlek yapımıyla uluslararası ün yapmış AVANOS görüldükten sonra öğle yemeği molamızı veriyoruz ve sonrasında bölgenin başkenti durumunda olan ÜRGÜP’e geçiyoruz. Buradaki panoramik turumuz sonrasında dönüş yol güzergahımızda bulunan KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ gezisinin sonrasında ADANA’ya hareket ediyoruz. Saat 21:30 civarında şehrimize varış ve gezimiz sizleri aldığımız noktalara bırakarak veda ediyoruz.

Uygun Tarihler

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Tur Alt Başlığı

ADANA HAREKETLİ

Tur Tarihi

7 Mart 2020

Tur Süresi

1 gece 2 gün

Hava Yolu

Otobüs İle

Başlangıç Fiyatı

299 ₺

Tur Tarihleri

7 Mart

Fiyatlar

Fiyatlar

Lütfen Genel Şartlar bölümünü de inceleyiniz.
Tesis Geçerlilik Pans. Peşin Taksitli İlave
Yatak
Odada
Tek Kişi
Çocuk
7-12
Çocuk
0-6
PERİSSİA HOTEL & CONVENTİON CENTER - ARKA BLOK 15.01.2020
07.03.2020
YP 299.01 332.23 0 430.17 283.11 225
PERİSSİA HOTEL & CONVENTİON CENTER - STD ANABINA ODA 15.01.2020
07.03.2020
YP 349 387.78 387.78 498.83 343.33 276.67
KÜLTÜR TURLARI / CAPPAVİLLA HOTEL - Standart Oda 15.01.2020
07.03.2020
YP 429 476.67 476.67 565.56 369.78 276.67
Peşin kolonundaki değerler indirim uygulanmış fiyatları ifade eder.
Ödeme Fırsatları
08 Şub'19 - 01 Oca'21
PEŞİN
İndirim Oranı
3 TAKSİT
İndirim Oranı
6 TAKSİT
İndirim Oranı
9 TAKSİT
İndirim Oranı
Shop Fly %10 %10 %10 %10
Bonus Kart %10 %10 %10 %10
ParafCard %10 %10 %10 %5
Card Finans %10 %10 %10 Yok
Axess Kart %10 Yok %10 Yok
Maximum Kart %10 %10 Yok Yok
Advantage Card %10 %10 %10 Yok
WorldCard %10 %10 %10 %5
Havale %10 Yok Yok Yok
Standart MasterCard %10 Yok Yok Yok
ComPay Ödemesi %10 Yok Yok Yok
SHOP MILES %10 %10 %10 %10
Standart VISA %10 Yok Yok Yok

Ekstra Turlar

Ekstra Geziler
Balon Turu: Sabah 05.00’te kalkıyor ve balonun kalkacağı noktaya hareket ediyoruz. 07.00’ye kadar balonla gezdikten sonra indiğimiz noktadan saat 08.00’de otele dönüyoruz.

Harmandalı veya Uranos veya Karakuş Restoran: Oryantal, farklı yörelerden halk oyunları gösterisi, limitsiz içki ile Türk Gecesi kişi başı nakit 105 TL, kredi kartına 100 TL olarak sunuluyor.

Genel Şartlar

Genel Şartlar

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezi süresi 1 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gece 2 gündür.
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.Sirkü kodu 2020KAPADN.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.Notlar:
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltukler rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Mola Yerleri, Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri
1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Etstur ya da Etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.
Hizmet Bedeli ve Kapsamı
Turumuzda Müze Kart verilmemektedir.Tur fiyatımıza Müze ve ören yeri giriş ücretleri dahil değildir.
Etstur Tatil Sigortası
Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

ANA TEMİNATLAR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı. 1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları. Sınırsız
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet. 5.000 EUR
Terör sonucu yaralanma. 1.000 EUR
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil. Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati. Sınırsız

EK TEMİNATLAR
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi. Sınırsız
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması. 100 EUR Günlük Max 4 Gün
Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli. Sınırsız
Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi. Sınırsız

Ücrete Dahil Olanlar
Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz.
Ayrıca; gezi süresince Mapfre Sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sağlık sigortası hizmeti sağlıyoruz.

Cennetten tarihe, masaldan gerçeğe. Güzel atlar ülkesi Kapadokya… Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Avanos, Paşabağ, Derin Kuyu Yer altı Şehri, Dervent Vadisi, Çavuşin, Turasan, Göreme Açık Hava Müzesi,Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi, Otellerde 1 gece Y.P. konaklama, 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği,Lüks otobüsler ile ulaşım,Çevre gezileri,Etstur ikramları, Gezi bedeli
Ücrete Dahil Olmayanlar
Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
Tüm öğlen yemekleri
Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Ulaşım Araçları
Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.
Öğle Yemekleri
Öğle yemekleri serbest olarak alınmaktadır. Aşağıda belirtilen restoranlar rehberimizin önerdiği tesisler olup örnek menü ve fiyatları belirtilmiştir. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.

Uranos Restoran: Mercimek çorbası, salata, çömlek kebabı, pilav, ,tatlı ya da meyve seçenekleri kişi başı 35 TL olarak sunuluyor. Yemeklerde alınan içecekler ise ekstra olarak sunuluyor.
Hanedan Restoran: Hanedan salata, peynirli börek, ana yemek seçmeli (Hünkar Beğendi, tavuk şiş ya da alabalık), dondurma veya meyve seçenekleri kişi başı 35 TL olarak sunuluyor. Yemeklerde alınan içecekler ise ekstra olarak sunuluyor.
Ağaçlı Tesisleri:Alacart menü fiyatları geçerlidir.Belirli bir menü bulunmamaktadır.

Harmandalı veya Uranos veya Karakuş Restoran: Oryantal, farklı yörelerden halk oyunları gösterisi, limitsiz içki ile Türk Gecesi kişi başı 100 TL olarak sunuluyor.