Oda Seçenekleri

 • Anabina Deniz Manzaralı

  + detaylar
  Max:
  Fiyatlar ve Rezervasyon için. | Sizi Arayalım
 • Club Odası

  + detaylar
  Max:
  Fiyatlar ve Rezervasyon için. | Sizi Arayalım
 • Grand Suit

  + detaylar
  Max:
  Fiyatlar ve Rezervasyon için. | Sizi Arayalım
 • Village Oda

  + detaylar
  Max:
  Fiyatlar ve Rezervasyon için. | Sizi Arayalım

Genel Tanıtım

Torba’da misafirlerine benzersiz bir tatil deneyimi yaşatan Duja Bodrum, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor! Masmavi deniz ve yemyeşil doğanın kucaklaştığı konumu ile dikkat çeken tesis, huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor.

Açık büfe bir kahvaltı ile güne başlayabileceğiniz tesiste, öğle ve akşam yemekleri de açık büfe olarak servis ediliyor. Tatiliniz süresince enfes lezzetlerin tadına bakma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca belirli günlerde düzenlenen canlı müzik, gece şovları ve dans gösterileri ile tatilinize neşe katabilirsiniz.

Çocuk misafirlerinde unutulmadığı tesiste, mini kulüp, mini disko, çocuk şovları, çocuk büfesi ve çocuk oyun alanı mevcut.

Tesis, Bodrum Milas Havalimanı'na 23 km ve Bodrum merkeze ise 10 km uzaklıkta konumlanıyor.

Özellikler

 • Basketbol
 • Boccia
 • Çamaşırhane *
 • Dalış Kursu *
 • Dart
 • Doktor *
 • Fotoğraf Servisi *
 • Hamam
 • Kapalı Havuz
 • Kuaför *
 • Market *
 • Masaj, Kese ve Cilt Bakımları *
 • Sauna
 • Su Jimnastiği
 • Tenis Sahası Işıklandırması

Öne Çıkan Özellikler

 • Denize Sıfır
 • Mavi Bayraklı
 • Plajı Kum
 • Denizi Kum
 • Özel Koylu Otel
 • Plajı Platform
 • Özel Plaj
 • Denizi Kademeli Derinleşen Otel
 • Denizi Kum-Çakıl

Plaj

Tesisin platform plaj ve iskelesi bulunuyor. Havlu, şezlong ve şemsiye havuz ve sahilde ücretsiz.

Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler lobi barda 24 saat ücretsiz. Bazı yabancı alkollü içecekler tesisin belirlediği barda ücretsiz. A la carte restoran minimum 4 gece konaklamalarda bir kez rezervasyonlu ve ücretsiz, ikinci kullanımı ve sonrası rezervasyonlu, ücretli.
Minibar her gün bir defa soft içecekler ve bira ile dolduruluyor. Disko konsept dahilinde ücretsiz hizmet veriyor. Taze sıkma meyve suları, bazı premium alkollü içecekler, yerli ve ithal şaraplar, özel yerli ve yabancı şaraplar ücretli.

Anatolia A la Carte Restoran
- Türk Mutfağı

(Ücretli)

Huayuan A la Carte Restoran
- Uzakdoğu Mutfağı

(Ücretli)

Balcone A la Carte Restoran
- İtalyan Mutfağı

(Ücretli)

Thetis A la Carte Restoran (Deniz ürünleri)

(Ücretli)

Arbolado A la Carte Restoran
- Meksika Mutfağı

(Ücretli)

07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-11.00 Geç Kahvaltı
11.00-16.00 Gözleme
12.30-14.30 Öğle Yemeği
19.00-21.30 Akşam Yemeği
19.30-22.00 A la Carte Restoranlar
00.00-01.00 Gece Çorbası

Barlar:

10.00-17.00 Slaid Bar
10.00-18.00 Pool Bar
10.00-18.00 Thetis Bar
10.00-01.00 Raay Bar
11.00-18.00 Meetha Patisserie (Pasta ve Kurabiye)
12.00-17.30 Svad Snack&Bar
17.00-01.00 Shaanti Bar
23.00-02.00 Svaad Bar
24 saat Meetha Bar

Spor & Eğlence

Tesisin belirlediği günlerde canlı müzik, gece şovları ve dans gösterileri yapılıyor.

Çocuk & Bebek

Tesiste çocuk misafirler için mini kulüp (4-12 yaş), mini disko, çocuk şovları, çocuk büfesi ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Balayı

Deniz manzaralı oda önceliği (Müsaitliğe göre)
Erken giriş ve geç çıkış imkanı (Müsaitliğe göre)
Meyve sepeti, şarap ikramı ve tatlı
A la carte restoranda rezervasyon önceliği
Konaklama süresi boyunca bir kez odaya kahvaltı

Covid-19 Önlemleri

Genel Kullanım Alanları İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
· 90.000 m2 alan içerisinde bulunan, bulunduğu yer olarak denize sıfır ve şehir merkezine uzak, mimari açıdan mesafeli binalardan oluşan tesiste, sosyal mesafeye uygun kapasite ile hizmet verilecektir. Zemin üzerinde sosyal mesafe kurallarına uyulması için işaretlemeler yapılmıştır.
· Tesis içerisinde etkinlik, hizmet vb. tanıtımları için ortak alanlara konulan el broşürleri, flyer’ler, dergi, magazin, kitap vb. basılı yayınlar kaldırılmıştır. Bilgilendirmeler, belirlenen alanlara yerleştirilen barkod sistemi üzerinden yapılacaktır.
· Genel alanlara sensörlü dezenfeksiyon üniteleri yerleştirilmiştir.
· Tuvaletlerde, el teması olmaması amacıyla kapılara ayak aparatı ve paravan önlemi alınmıştır. Tüm dispanserler sensörlüdür.
· Tesis içerisindeki havanın her zaman temiz ve saf kalması için klimalar 24 saat açıktır ve ozonlama sistemi devrededir.
· Genel alan tuvaletlerinin günlük temizlik ve dezenfeksiyonu sıklıkla yapılacak ve gerekli düzenlemelerle sürekli takip altında tutulacaktır.
· Soyunma odaları çıkışında sensörlü dezenfektan dispanseri bulunmaktadır ve pedallı çöp kovaları kullanıma sunulmuştur.
· Klozet temizliği sistemi ve hassasiyeti maksimuma çıkarılmıştır. Tuvaletlerde egzoz havalandırma sistemi 7/24 açık tutulacaktır.
· Duş alanları, soyunma odaları, tuvalet ve lavabolar öncelikli temizlenip, kapı kolları, duş başlıkları klozet kapağı, musluklar vb. el teması olan yüksek yerlerin dezenfeksiyonu yapılacaktır.
· Asansör uyarılarıyla maksimim kişi sayıları belirtilmiştir. Havalandırma filtreleri düzenli temizlenecek olup her asansör girişinde sensörlü dezenfektan ünitesi bulunacaktır.
· Genel alanlarda bulunan tüm oturma grupları arasında sosyal mesafe düzenlemesi yapılmıştır.
· SPA ve fitness kullanım alanları, , temizlik ve dezenfeksiyonu belirli kurallar çerçevesinde düzenli olarak yapılarak hizmet verecektir. Fitness kullanımı rezervasyonludur ve kapalı alan içerisindeki maksimum kişi kapasitesi kontrol altında tutulacaktır.
· SPA alanı ve havuzların ozon sistemi ile sürekli dezenfeksiyonu sağlanacaktır.
· Su sistemlerine yapılan dezenfeksiyon işlemlerine ek olarak ozon ile dezenfeksiyon yapılmaktadır.
· Animasyon şovlarında sosyal mesafe gözetilerek oturma düzeninden şov içeriklerine kadar tüm detaylar gözden geçirilmiş olarak eğlenceniz size ulaştırılacaktır.
· Toplantı salonları, kuaför, mağaza vb. kullanım alanlarının tamamı gerekli önlemler alınmış olarak hizmete sunulmuştur.
· Bu süreçte tesise dışarıdan ziyaretçi kabul edilmeyecektir.
· Pandemi süresi boyunca tesis bünyesinde bulunan mini kulüp ve aquapark kapalıdır.
Havuz ve Plajda Alınan Sağlık Önlemleri;
· “Yüzme Havuzlarının Tabii Olacağı Sağlık Esasları Hakkında Yönetmeliğe” ve tesisin ‘’Havuz Bakım ve İşletim Talimatına‘’ uygun olarak havuz suyu düzenlemesi ve dezenfeksiyonu yapılacaktır.
· Havuz suyu klor seviyesi ve pH’ının yönetmelikte belirtilen en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir, seviye düzenli ölçümlerle kayıt altında tutulmaktadır. Havuz suyunun klorlanması, ancak havuz suyundaki serbest klor konsantrasyonunun otomatik olarak kontrol edilmesi ile yapılır. Bu sebeple uygun klor dozaj cihazı kullanılmaktadır. Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1.5 ppm arasında tutulmaktadır.
· Çocuk havuzları ekstra bir kirlenme yok ise en az haftada bir kez boşaltılmakta, temizlenip dezenfekte edilmektedir.
· Havuz merdiven önlerine hijyen paspasları yerleştirilmiştir. Havuz kullanıcı sayıları göz önünde bulundurularak gerekli sosyal mesafe (kullanıcılar arasında en az 1 metre olacak şekilde) sağlanır.
· Cankurtaranlar maske ve eldiven takacak ve aynı zamanda havuzlarda kullanıcı sayılarını kontrol altında tutacaklardır.
· Misafirlerin havuza girmeden önce ve havuzda uymaları gereken kuralları içeren panolar görülür şekilde konumlandırılacaktır.
· Belirlenen alanlarda sensörlü dezenfektan dispanseri bulundurulacaktır.
· Şezlonglar en az 1,5 m mesafe ile havuz ve sahil çevresine yerleştirilmiştir. Sosyal mesafenin sağlanması adına bu alanlar çizgilerle belirli hale getirilmiştir. Her günün sonunda bütün şezlong ve loca minderleri ayrıntılı olarak püskürtmeli makine ile dezenfekte edilecektir.
· Havlular, havlu deski üzerinde açık tutulmayacak, poşet içerisinde deskte tutulacaktır. Görevli personel ellerini dezenfekte ettikten sonra misafire havluyu verecektir.
· Plaj havlu kartı kullanılıyorsa, havlu deskinde havlu kartları UVC cihaz ile dezenfekte edilecek ve dezenfekte edilen kartlar temiz kart kutusuna koyulacaktır.
· Kapalı havuz alanının hava kalitesi taze hava ile desteklenip filtreler düzenli temizlenecektir.
· Sahilde yapılan su sporları için spor aktivitelerini sadece aynı rezervasyona sahip kişiler yapabilecek ve her kullanım sonrası kullanılan ekipmanlar dezenfekte edilecektir.
· Jet ski, sörf, yelkenli vb. su sporları aktivitelerinde yüzeyler ve ortak kullanılan can yeleği, can simidi, bot vb. malzemeler her kullanım sonrası dezenfekte edilecektir.
Giriş ve Çıkış İşlemleri Esnasında Alınan Sağlık Önlemleri;
· Misafirlerin güvenli, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirebilmesi için tesise giriş esnasında personel tarafından temassız cihaz ile ateş ölçümleri yapılacaktır.
· Tesise giriş yapmakta olan tüm misafirlere eğer maskeleri yok ise tesis tarafından maske temin edilecektir.
· Tesise giriş yaptıktan sonra misafirler, misafir bekleme alanına alınacak ve giriş işlemleri bu alanda yapılacaktır.
· Misafir bekleme alanında bulunan tüm masa, sandalyeler sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir ve her misafir kullanımından sonra ve periyodik olarak dezenfekte edilecektir.
· Bekleme alanında yer alan misafir bilgilendirme panoları sayesinde misafirler uyulması gereken kurallar ve alınmış önlemleri takip edebilecektir. Ayrıca misafirler QR barkod ile tesis içerisinde alınan önlem, misafir bilgilendirme ve kurallarını cep telefonlarına indirebileceklerdir.
· Giriş odalarında, giriş işlemlerini yapacak personelin masasında yüzey dezenfektanı, kağıt havlu ve el dezenfektanı bulunacaktır. Oda kartları ve kalemler UVC cihaz ile dezenfekte edilmiş halde kapalı kutu içerisinde bulundurulacaktır. Temas edilmiş kalemleri koymak için masa üzerinde ayrı kalem kutusu bulunacaktır. Bunların üzerinde misafirleri bilgilendirme amaçlı olarak uyarı yazıları yazacaktır.
· Giriş işlemi biten misafir için ilgili personel, Vale Şefine bilgi verecektir. Vale tarafından bagajlar araçtan çıkarılıp ve dezenfekte edilecektir. Bellboy tarafından dezenfekte edilen bagajlar alınıp giriş yapılacak odaya götürülecektir.
Oda Temizliği Kuralları ve Alınan Sağlık Önlemleri;
· Oda temizliğine girilmeden önce, odalar ULV dezenfektan makinesi ve yüzey dezenfektanı ile dezenfekte edildikten sonra işleme başlanacaktır. Temizlik yapıldıktan sonra tekrar ULV dezenfektan makinesi ile dezenfeksiyon işlemi yapılarak odadan çıkılacaktır.
· Dezenfeksiyon; odalarda kullanılan kumandalar, kapı kolları, bataryalar, telefonlar, elektrik açma kapama düğmeleri, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, çekmece ve dolap kapakları ile kapakların açma kapama kolları ve odalardaki çöp kutularına varıncaya kadar uygulanacaktır.
· Tekstil malzemeleri günlük olarak değiştirilecektir. Kirli tekstilin toplanması esnasında silkeleme, çırpma vs gibi etrafa partikül yayacak sakıncalı hareketler yapılmaz. Tekstil malzemelerinin toplanması ve yenilerinin serilmesi, dikkat ve hassasiyetle yapılmaktadır. Tüm havlu ve diğer tekstil ürünleri, 90° ısıda ve hijyen için gerekli yıkama süresinde yıkanacaktır.
· Odalarda bir önceki misafirin kullanımdan kalan hiçbir malzeme bırakılmaz. Buna dekor için kullanılan runner ve kırlent gibi malzemeler de dahildir.
· Tüm yatak ve yastıklarda alez bulunmaktadır. (Bebek yatakları ayrıntılı olarak temizlenip dezenfekte edilip, streçlenerek sadece bebek eşyalarının bulunduğu alanda tutulur).
· Her bir oda için ayrı temizlik malzemesi kullanılır (mop ve temizlik bezleri). Aynı temizlik malzemesi ile ikinci bir odanın temizliği yapılmamaktadır.
· Odanın farklı alanlarını temizlemek için farklı renk bezler kullanılmaktadır. Her oda temizliği sonrasında koruyucu ekipman ve bez değişimi yapılmaktadır.
· Odalardaki mini bar dolaplarına konulacak tüm yiyecek ve içecekler, dezenfekte edilmiş şekilde yerleştirilir.
· Odalarda Covid-19 kapsamında hazırlanacak sağlık kiti mutlaka bulunacaktır (maske ve el dezenfektanı).
· Tesisin mimarisi nedeniyle odalar arasında zaten doğal bir sosyal mesafe bulunmaktadır. 90.000 m2 alan içerisinde sosyal mesafe uygulanabilir, oda sayısı kadar misafir kabul edilmektedir.
· Gerek oda temizliği, gerekse de mini-bar servisi için odaya giren personelin kullanacağı kişisel hijyen malzemeleri (eldiven, maske, galoş), tek kullanımlıktır, iş bitiminde kirli poşetine atılarak, ağzı bağlı bir şekilde kaldırılır.
Yiyecek İçecek Alanlarında Uygulanan Sağlık Önlemleri;
· Konsept olarak ana restoranda açık büfe kaldırılıp misafirlere in a la carte restoran olarak kişiye özel hizmet verilecektir. Diğer a la carte restoranlarda da hizmet sunumu kişiye özeldir.
· Gıda güvenliği kapsamında mutfak, bar ve restoranlarda alınan önlemler artırıldı. Kalite Departmanı ve dış denetim firmaları tarafından denetim ve kontrolleri artırıldı.
· Restoran temizlik ve dezenfeksiyonları öğle, ikindi ve gece olarak 3 kez ayrıntılı temizlik ve dezenfeksiyon işlemi şeklinde yapılmaktadır.
· Restoran girişlerine sensörlü dezenfeksiyon üniteleri bulunmaktadır.
· Restoranlarda bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir. (2 masa arası 1,5 m, sandalye arası 60 cm olacaktır.)
· Tuz, şeker vs. tek kullanımlık poşetler halinde, pipet ve karıştırıcı çubuklar paketli olarak servis edilecektir. Tek kullanımlık Amerikan servisleri kullanılacaktır.
· Tüm servis personelleri sosyal mesafeye uygun şekilde hizmet sağlayacaktır. Yeme-içme alanında hizmet veren personeller, maske ve eldiven kullanacaktır.
· Yıkanmış olan servis malzemelerinin takım silme işlemi, elde silme işlemi yerine ionizer takım silme makineleri kullanılacak ve ardından tek kullanımlık poşetler içerisinde yerleştirilecektir.
· Masaların ve sandalyelerin her kullanımdan sonra dezenfeksiyonu yapılacaktır.
· Çocuk mama sandalyelerinde kullanılan önlük, ıslak mendil ve peçete paketlenmiş olarak tek kullanımlık hale getirilerek hizmete sunulmaktadır.
· Tüm restoran girişlerinde, masalarda menü içeren QR barkod olacaktır.
· A la carte restoranlarda, masalara ortak kullanılacak tabakta salata vb. ürün sunumları yerine kişiye özel sunumlar sağlanacaktır.
· Barda çalışan personel maske, yüz siperliği ve eldiven takmaktadır.
· Tezgahlar ve ekipmanlar her kullanım sonrası alkol bazlı durulama gerektirmeyen dezenfektan ile dezenfekte edilecektir.
· Kullanılan tüm bardak, kaşık, maşa vb. eşyalar bulaşık makinesinde yıkanacaktır. Bulaşık makinelerinde yıkama 60-65 °C, durulama 85-90 °C sıcaklıkta yapılacaktır. Bulaşık makinesinin gösterge sıcaklık kontrolü sıcaklık ölçüm bantları ile yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
Personel İçin Uygulanan Hijyen Kuralları ve Sağlık Önlemleri;
· Personeller işe başlamadan sağlık tetkikleri yapılacak ve işe giriş muayene sonucuna göre öncelikle işyeri hekimi tarafından alınan onayın ardından işe başlatılacaktır.
· Personeller; pandemi, hijyen, kişisel hijyen, el yıkama, maske ve eldiven kullanımı, sosyal mesafenin ve yüzey temasını en aza indirgemenin önemi, gıda güvenliği iş sağlığı ve güvenliği gibi konuları içeren eğitim planlarına uygun olarak eğitim almaktadırlar.
· Personel alanlarında alınan önlemler ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında hatırlatıcı posterler bulunur.
· Personellerin aynı vardiya ve aynı alanda çalışması planlanmıştır. Gerek görülmedikçe çalışma alanı ve vardiyası değişmeyecektir.
· Lojmanda alınan önlemler üst seviyeye çıkarılmıştır ve ateş ölçümü sonucuna göre personel içeriye alınmaktadır. Personel haricinde lojmana girişler tamamen durdurulmuştur. Oda içerisinde konaklayan personel kapasitesi düşürülmüş olup planlarına uygun olarak temizlik ve dezenfeksiyon yapılmaktadır. Ortak kullanım alanlarında temas edilen yüzeyler en aza indirgenmiş olup sürekli dezenfeksiyonu sağlanmaktadır. Kafeteryada gıda güvenliği kapsamında alınan önlemler daha da sıklaştırılmış olup sosyal mesafe kurallarına göre düzenleme yapılmıştır.
· Tüm personelin tesis içerisinde maske ve eldiven takması zorunlu hale getirilmiştir.
· Tüm çalışanların işe giriş ve çıkışlarında ateş ölçümleri yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Riskli görünen personel tesise alınmamaktadır.
· Personeli taşıyan servis araçları sosyal mesafe kurallarına göre taşıma yapmakta ve düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Servis girişinde el dezenfektanı, maske ve gri renkli (diğer atıklar) çöp kovası bulunacaktır.
· Tüm personel üniformalarını sıklıkla değiştirecek, yıkama sonrasında üniformalar dezenfekte edilecektir.