Tatilyum COVİD 19 süreci hizmet bilgilendirmesi

Değerli misafirlerimiz,

Bütün dünyayı alt üst eden COVİD 19 salgını ülkemizde de ekonomik olarak birçok sektöre büyük zarar verdi.

Ne yazık ki turizm seyahat sektörü bu krizden en fazla zarar gören bölüm oldu ve tamamen duran çarkın içinde binlerce kişi işsiz kaldı.

Daha önce birçok defa yaşadığımız finansal krizler, terör olayları, darbe girişimleri vs. sebepler ile dalları kırılan, yaprakları dökülen sektör, bu defa kökünden sallandı ve birçok seyahat acentesi koma noktasına geldi.

Biz Tatilyum ekibi olarak krizinden başından en kötü senaryoya göre planlama yaparak Şubat ayı sonlarında önlemlerimizi almaya başlamıştık.

Her zaman olduğu gibi ilk ve en önemli önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve bize olan güveninizin devamını sağlayabilmekti. Bu bizim olmazsa olmazımızdı ve her toplantımızı bu konu başlığı üzerine yaptık.

Bu anlamda Türkiye’nin en güçlü ve en güvenilir turizm markası olan ETSTUR ile  partner olmanın getirdiği güven rüzgarını da arkamıza alarak organize olduk ve sizlerden gelen tüm iptal, değişiklik, erteleme taleplerini en hızlı şekilde cevapladık..

Erken rezervasyon kampanyası içerisinde satın alınarak salgın sebebi ile iptal edilen tüm rezervasyonların ücret iadesini yaptık.

Bu süreçte salgın önlemleri çerçevesinde kapatılan AVM ofislerimiz yerine Gazipaşa Bulvarında bulunan merkez ofisimiz kesintisiz hizmet verebilmek amacı ile açık olarak hizmete devam etti.

Kurumsal telefon hatlarımız sürekli açıktı ve hiçbir çağrı cevapsız bırakılmadı. Bu anlamda fedakarlık gösterip ofisimizi açarak mesai yapmış olan ve acil durumda evinden hizmetimize destek veren  ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Geldiğimiz noktada uzunca bir süredir bazen karamsarlıkla, bazen umutla beklediğimiz günler geldi ve nihayet normalleşme dönemine girdik.

Şimdi heyecanımız ve enerjimiz tazelendi. Sizlere “iyi ki gitmişim” diyeceğiniz tatiller yaşatabilmek için işimize yeniden konsantre olduk.

Bizimle birlikte , partneri olduğumuz birçok otel COVİD SALGINI ile ilgili gerekli önlemleri “uluslararası standartlarda” almış olup sizlere kapılarını açmak ve keyifli bir tatil yaşamanızı sağlamak için beklemektedir. ( www.tatilyum.com da önerdiğimiz otelleri ve Covid19 kategosindeki otelleri incelemenizi rica ederim.)

Evlere kapandığımız, sevdiklerimizden ayrı kaldığımız, seyahat özgürlüğümüzü yaşayamadığımız bu zorlu süreç sonrası, sizin güzel bir tatile bizimde yeniden sizleri ağırlayabilmeye ihtiyacımız var.

Seyahatlerinizde yine bizi tercih edeceğinize inanıyor ve sizlere unutulmaz anılar yaşatacağımız tatillerini planlamak için TATİLYUM EKİBİ olarak sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımla,

Ersin TEKİN

Bir cevap yazın

Not: Web sitesinde yapılan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtır ve internet sitemizin görüşlerini yansıtmaz. Hakaret, küfür ve kaba ifadeden kaçınmak istedi. Herhangi bir açıklama yapılmaksızın herhangi bir yorumu silmek hakkını saklı tutuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar *

*
*